شستشوی فرش

/شستشوی فرش
شستشوی فرش2019-12-21T10:49:04+03:30

قالیشویی ابریشم اصل با استفاده از بهترین نوع تجهیزات و نیروهای ماهر و مجرب در زمینه شستشوی فرش‌های ماشینی و دستباف، توانسته است رضایت مشتریان عزیز را به دست آورد.

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی ابریشم اصل

این قالیشویی در زمینه شستشوی فرش ماشینی با استفاده از دستگاه‌های مدرن و مجهز، بهترین کیفیت شستشو را ارائه می دهد. این ماشین آلات پیشرفته بدون به وجود آوردن کوچکترین آسیبی به بافت فرش، ریشه‌ها، شیرازه و دیگر قسمت‌های فرش آماده ارائه هرگونه خدمات شستشوی فرش‌های ماشینی است.

در زمینه شستشوی این نوع از فرش‌ها در مرحله اول جنس و نوع فرش سنجیده می‌شود تا با توجه به آن، نوع شوینده‌ها و شدت شستشو توسط دستگاه انتخاب شود.

مشتریان عزیز قالیشویی ابریشم اصل با تحویل فرش‌های خود به متخصصان قالیشویی، می‌توانند از کیفیت کامل شستشو، شوینده‌های درجه یک، تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته مطمئن بوده و بهترین نوع شستشو را با قالیشویی ابریشم اصل تجربه کنند.

شستشوی فرش دستباف در قالیشویی ابریشم اصل

قالیشویی ابریشم اصل با لحاظ کردن انواع ملاحظات در زمینه شستشوی فرش دستباف با جنس‌های مختلف، این کار را انجام می‌دهد چرا که شستشوی فرش دستباف بسیار حساس بوده و درجه آب، نوع شوینده، سختی یا نرمی پاک‌کننده فرش، ماشین آلات و دیگر عوامل در سلامت آن بسیار موثر است.

شما مشتریان عزیز با سپردن انواع فرش‌هایتان می‌توانید از کیفیت شستشوی آن مطمئن بوده و کیفیت را با ابریشم اصل امتحان کنید.