شستشوی مبل

شستشوی مبل2019-12-21T10:51:48+03:30

نظافت خانه صرفا به مرتب کردن و زیبایی آن ختم نمی‌شود بلکه باید تمامی اصول نظافتی را در آن رعایت کرد و برای این کار باید تمامی لوازم خانه شسته شوند، حتی کوچکترین کوسن و بالشتک‌های روی مبل، چه برسد به خود مبل.

چرا شستشوی مبل

خوشخواب‌ها، مبل و میز و صندلی، انواع زیر اندازها و فرش و موکت، انواع تشک‌ها از جمله لوازمی هستند که در خانه در معرض آلودگی و کثیفی قرار دارند. از بین بردن این لکه‌ها و آلودگی‌ها کار راحتی نیست و بی‌شک برای تمیز شدن کامل و از بین نرفتنش احتیاج به متخصص خودش را دارد.

خدمات شستشوی مبل و دیگر اقسام آن کاری است که شرکت‌های قالیشویی به راحتی و در کمترین زمان آن را انجام می‌دهند. این نوع خدمات بر اساس تمایل مشتری می‌تواند هم در محل انجام شود و هم در کارخانه قالیشویی. البته شستشوی آن در محل یکی از پرطرفدارترین نوع خدمات قالیشویی‌هاست.

شستشوی مبل در محل

اکثر افراد تمایل بیشتری به شستوی مبلشان در مقابل عوض کردن آن دارند چرا که هزینه کمتری می‌برد و علاوه بر آن مبل دوباره شبیه به روز اولش می‌شود اما باید دقت کرد که شستشوی مبلمان در خانه به وسیله شوینده‌های غیر صنعتی و با روش‌های سنتی مانند سطل کف و اسفنج باعث می‌شود مبل از بین برود و ظاهر قبلی و زیبای خود را از دست بدهد.

شستشوی مبل در قالیشویی ابریشم اصل

شستشوی مبل و انواع صندلی و خوشخواب در قالیشویی ابریشم اصل با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های مبل‌شور و بخارشور انجام شده و به وسیله متخصصان این امر، شستشو صورت می‌گیرد. باید توجه داشت که شوینده‌های مخصوص مبل، شوینده‌هایی معمولی نیستند و باید از مواد صنعتی مشخصی استفاده شود که در قالیشویی ابریشم اصل این اصول با استفاده از شوینده‌های درجه یک و دستگاه‌های مجهز با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

مبلمان یکی از مهمترین اشیا در دکوراسیون محیط هستند و به دلیل نشیمن‌گاه بودن آنها، مدام در معرض آلودگی قرار دارند، در نتیجه شستشوی آن امری اجتناب‌ناپذیر است. اما اینکه شما این کار را به چه کسی می‌سپارید مسئله مهمی است. با سپردن مبلمان خود به قالیشویی ابریشم اصل خیالتان می‌تواند از بابت کیفیت کار و هزینه آن آسوده بود و با اطمینان کامل می‌توانید خدمات خود را به ما بسپارید.