شستشوی موکت

شستشوی موکت2019-12-21T10:52:44+03:30

شستشوی موکت در قالیشویی ابریشم اصل

شستشوی موکت‌ها مسئله‌ای است که در همه خانه‌ها و اماکنی که دارای موکت است مهم است چرا که موکت به عنوان یک کف پوش، بسیار در معرض آلودگی و کثیفی است.

شستشوی صحیح موکت‌ها به دلیل انواع مختلف آن و جنس‌های متنوعی که دارند کاری تخصصی و سخت است به همین دلیل بهتر است این کار به متخصصان آن سپرده شود.

با توجه به پرکاربردن بودن موکت در مراکز مختلف از جمله منازل، ادارات، آمفی تئاترها، هتل‌ها، رستوران‌ها، نمازخانه‌ها و مساجد، باید به نظافت هرچه بیشتر و بهتر آن توجه کرد.

از آنجایی که تمامی موکت‌ها از اقسام مختلف طرح‌دار، پرزدار، کبریتی، چمن مصنوعی و ساده هستند پس نوع شستشوی آنها هم با هم متفاوت است. علاوه بر این، نوع و جنس موکت‌ها هم در شستشوی آن بسیار مهم است چرا که اگر جنس آنها نازک باشد نوع مواد شوینده و نوع دستگاه‌های شستشو متفاوت می‌شود.

خدمات شستشوی موکت

خدمات شستشتشوی موکت در قالیشویی ابریشم اصل برای تمامی انواع موکت‌ها است و حتی اگر مشتریان عزیز تمایل داشته باشند، متخصصان ما برای شستشو به محل می‌آیند چرا که برخی از موکت‌ها چسبیده به کف است و نمی‌شود آنها را جدا کرد پس بهتر است برای شستشوی این نوع موکت‌ها درخواست خدمات شستشو در محل را داشته باشند.

علاوه بر خدمات شستشو در محل، کارکنان ما طبق درخواست شما، موکت‌هایتان را به کارخانه قالیشویی می‌آورند و آن را تحت شستشو قرار می‌دهند. آنها برای این کار از بهترین نوع شوینده‌های مناسب با موکت و جنس و ضخامت آن استفاده کرده و کیفیت موکت شما را تضمین می‌کنند.

قالیشویی ابریشم اصل با ارائه خدمات حرفه‌ای در زمینه شستشوی موکت، پذیرای سفارشات شما همشهریان عزیز است.